Organisatie

Periode

Huidig

Fracties

VVD

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Erwin Ormel Fractievoorzitter
  2. Jelle Bartlema Raadslid
  3. Ria van Kempen Raadslid
  4. Sjoerd van Klink Raadslid
  5. Jeroen Ribberink Raadslid
  6. Joeri Donker Lijstopvolger
  7. Corinne Loenen Lijstopvolger

Leefbaar Huizen

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Leefbaar Huizen
  1. Rik de Bruijn Fractievoorzitter
  2. Edwin Koning Raadslid
  3. Loes Veer - Thiel Raadslid
  4. Bas van Woerkom Raadslid
  5. Dirk Visser Lijstopvolger

Dorpsbelangen Huizen

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Dorpsbelangen Huizen
  1. Marian Rebel Fractievoorzitter
  2. Gerard Horst Raadslid
  3. Paul Lekkerkerker Raadslid
  4. Bonnie Okkema Raadslid
  5. Theo Erbé Lijstopvolger
  6. Paul Schouten Lijstopvolger

CDA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Rutger Rebel, Fractievoorzitter
  2. Daniëlle van Deutekom Raadslid
  3. Marianne Vos - Breel Raadslid
  4. Tim Dieterman Lijstopvolger
  5. Migchel Dirksen Lijstopvolger

D66

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Bram Schröder Fractievoorzitter
  2. Sawan Bruins Raadslid
  3. Fatima Fitskie - Aajoud Raadslid
  4. Maarten Baltus Lijstopvolger
  5. Reinout Vos Lijstopvolger

GroenLinks

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Karin Rienstra Fractievoorzitter
  2. Marian van den Berge Raadslid
  3. Peter Korzelius Lijstopvolger
  4. Mohammed Mdaghri Lijstopvolger

PvdA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Margot Leeuwin Fractievoorzitter
  2. Kerem Gencer Raadslid
  3. Willem van der Heijden Lijstopvolger
  4. Niek Honing Lijstopvolger
  5. Marcel Vreedeveld Lijstopvolger

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Wessel Doorn Fractievoorzitter
  2. Marijke Terlouw Raadslid
  3. Wilbert den Butter Lijstopvolger
  4. Kees de Kok Lijstopvolger

SGP

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van SGP
  1. Rob Bource Fractievoorzitter
  2. Douwe Hettema Lijstopvolger

Transparant Huizen

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Transparant Huizen
  1. Bert Schaap Fractievoorzitter
  2. Alex Honing Lijstopvolger
  3. Ido Kruimer Lijstopvolger
  4. Ron Lemsom Lijstopvolger
  5. Esli Smit Lijstopvolger
  6. Linda ter Velde Lijstopvolger

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

27 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Niek Meijer Voorzitter van de gemeenteraad
  2. Erwin Ormel Vicevoorzitter van de gemeenteraad
  3. Rob Bource Tweede vicevoorzitter van de gemeenteraad
  4. Jelle Bartlema Raadslid
  5. Marian van den Berge Raadslid
  6. Rob Bource Raadslid
  7. Rik de Bruijn Raadslid
  8. Sawan Bruins Raadslid
  9. Daniëlle van Deutekom Raadslid
  10. Wessel Doorn Raadslid
  11. Fatima Fitskie - Aajoud Raadslid
  12. Kerem Gencer Raadslid
  13. Gerard Horst Raadslid
  14. Ria van Kempen Raadslid
  15. Sjoerd van Klink Raadslid
  16. Edwin Koning Raadslid
  17. Margot Leeuwin Raadslid
  18. Paul Lekkerkerker Raadslid
  19. Bonnie Okkema Raadslid
  20. Erwin Ormel Raadslid
  21. Rutger Rebel, Raadslid
  22. Marian Rebel Raadslid
  23. Jeroen Ribberink Raadslid
  24. Karin Rienstra Raadslid
  25. Bert Schaap Raadslid
  26. Bram Schröder Raadslid
  27. Marijke Terlouw Raadslid
  28. Loes Veer - Thiel Raadslid
  29. Marianne Vos - Breel Raadslid
  30. Bas van Woerkom Raadslid

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Niek Meijer Voorzitter
  2. Rob Bource Commissielid
  3. Rik de Bruijn Commissielid
  4. Wessel Doorn Commissielid
  5. Margot Leeuwin Commissielid
  6. Erwin Ormel Commissielid
  7. Rutger Rebel, Commissielid
  8. Marian Rebel Commissielid
  9. Karin Rienstra Commissielid
  10. Bert Schaap Commissielid
  11. Bram Schröder Commissielid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Jan Veenstra Raadsgriffier
  2. Karin de Rooij Raadsadviseur
  3. Altina Helmig-Looijenga Griffiemedewerker
  4. Monique Mandjes-van Balen Griffiemedewerker

Commissies

Commissie Sociaal Domein

Bekijk pagina
Leden van Commissie Sociaal Domein
  1. Wessel Doorn Voorzitter commissie Sociaal Domein
  2. Daniëlle van Deutekom Voorzitter - plv
  3. Altina Helmig-Looijenga Commissiegriffier
  4. Jelle Bartlema Commissielid
  5. Marian van den Berge Commissielid
  6. Rob Bource Commissielid
  7. Daniëlle van Deutekom Commissielid
  8. Theo Erbé Commissielid
  9. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid
  10. Douwe Hettema Commissielid
  11. Kees de Kok Commissielid
  12. Margot Leeuwin Commissielid
  13. Corinne Loenen Commissielid
  14. Mohammed Mdaghri Commissielid
  15. Bonnie Okkema Commissielid
  16. Bert Schaap Commissielid
  17. Marijke Terlouw Commissielid
  18. Loes Veer - Thiel Commissielid
  19. Linda ter Velde Commissielid
  20. Marianne Vos - Breel Commissielid
  21. Marcel Vreedeveld Commissielid
  22. Maarten Baltus Commissielid - plv
  23. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  24. Sawan Bruins Commissielid - plv
  25. Wilbert den Butter Commissielid - plv
  26. Tim Dieterman Commissielid - plv
  27. Joeri Donker Commissielid - plv
  28. Kerem Gencer Commissielid - plv
  29. Willem van der Heijden Commissielid - plv
  30. Alex Honing Commissielid - plv
  31. Niek Honing Commissielid - plv
  32. Gerard Horst Commissielid - plv
  33. Ria van Kempen Commissielid - plv
  34. Sjoerd van Klink Commissielid - plv
  35. Edwin Koning Commissielid - plv
  36. Peter Korzelius Commissielid - plv
  37. Ido Kruimer Commissielid - plv
  38. Paul Lekkerkerker Commissielid - plv
  39. Ron Lemsom Commissielid - plv
  40. Erwin Ormel Commissielid - plv
  41. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  42. Marian Rebel Commissielid - plv
  43. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  44. Karin Rienstra Commissielid - plv
  45. Bram Schröder Commissielid - plv
  46. Esli Smit Commissielid - plv
  47. Reinout Vos Commissielid - plv
  48. Bas van Woerkom Commissielid - plv

Commissie Fysiek Domein

Bekijk pagina
Leden van Commissie Fysiek Domein
  1. Rutger Rebel, Voorzitter commissie Fysiek Domein
  2. Fatima Fitskie - Aajoud Voorzitter - plv
  3. Karin de Rooij Commissiegriffier
  4. Rob Bource Commissielid
  5. Rik de Bruijn Commissielid
  6. Sawan Bruins Commissielid
  7. Daniëlle van Deutekom Commissielid
  8. Tim Dieterman Commissielid
  9. Wessel Doorn Commissielid
  10. Kerem Gencer Commissielid
  11. Douwe Hettema Commissielid
  12. Gerard Horst Commissielid
  13. Ria van Kempen Commissielid
  14. Sjoerd van Klink Commissielid
  15. Ron Lemsom Commissielid
  16. Karin Rienstra Commissielid
  17. Bert Schaap Commissielid
  18. Paul Schouten Commissielid
  19. Bram Schröder Commissielid
  20. Dirk Visser Commissielid
  21. Maarten Baltus Commissielid - plv
  22. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  23. Marian van den Berge Commissielid - plv
  24. Wilbert den Butter Commissielid - plv
  25. Joeri Donker Commissielid - plv
  26. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  27. Willem van der Heijden Commissielid - plv
  28. Alex Honing Commissielid - plv
  29. Niek Honing Commissielid - plv
  30. Kees de Kok Commissielid - plv
  31. Edwin Koning Commissielid - plv
  32. Peter Korzelius Commissielid - plv
  33. Ido Kruimer Commissielid - plv
  34. Margot Leeuwin Commissielid - plv
  35. Paul Lekkerkerker Commissielid - plv
  36. Corinne Loenen Commissielid - plv
  37. Mohammed Mdaghri Commissielid - plv
  38. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  39. Erwin Ormel Commissielid - plv
  40. Marian Rebel Commissielid - plv
  41. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  42. Esli Smit Commissielid - plv
  43. Marijke Terlouw Commissielid - plv
  44. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  45. Linda ter Velde Commissielid - plv
  46. Marianne Vos - Breel Commissielid - plv
  47. Reinout Vos Commissielid - plv
  48. Marcel Vreedeveld Commissielid - plv
  49. Bas van Woerkom Commissielid - plv

Commissie Algemeen Bestuur en Middelen (ABM)

Bekijk pagina
Leden van Commissie Algemeen Bestuur en Middelen (ABM)
  1. Paul Lekkerkerker Voorzitter commissie ABM
  2. Jeroen Ribberink Voorzitter - plv
  3. Monique Mandjes-van Balen Commissiegriffier
  4. Maarten Baltus Commissielid
  5. Rob Bource Commissielid
  6. Tim Dieterman Commissielid
  7. Wessel Doorn Commissielid
  8. Douwe Hettema Commissielid
  9. Alex Honing Commissielid
  10. Edwin Koning Commissielid
  11. Peter Korzelius Commissielid
  12. Margot Leeuwin Commissielid
  13. Erwin Ormel Commissielid
  14. Marian Rebel Commissielid
  15. Jeroen Ribberink Commissielid
  16. Karin Rienstra Commissielid
  17. Bert Schaap Commissielid
  18. Bram Schröder Commissielid
  19. Marijke Terlouw Commissielid
  20. Marianne Vos - Breel Commissielid
  21. Bas van Woerkom Commissielid
  22. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  23. Marian van den Berge Commissielid - plv
  24. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  25. Sawan Bruins Commissielid - plv
  26. Wilbert den Butter Commissielid - plv
  27. Daniëlle van Deutekom Commissielid - plv
  28. Joeri Donker Commissielid - plv
  29. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  30. Kerem Gencer Commissielid - plv
  31. Willem van der Heijden Commissielid - plv
  32. Niek Honing Commissielid - plv
  33. Gerard Horst Commissielid - plv
  34. Ria van Kempen Commissielid - plv
  35. Sjoerd van Klink Commissielid - plv
  36. Kees de Kok Commissielid - plv
  37. Ido Kruimer Commissielid - plv
  38. Ron Lemsom Commissielid - plv
  39. Corinne Loenen Commissielid - plv
  40. Mohammed Mdaghri Commissielid - plv
  41. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  42. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  43. Esli Smit Commissielid - plv
  44. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  45. Linda ter Velde Commissielid - plv
  46. Reinout Vos Commissielid - plv
  47. Marcel Vreedeveld Commissielid - plv

Jaarrekeningcommissie

Bekijk pagina
Leden van Jaarrekeningcommissie
  1. Bram Schröder Voorzitter Jaarrekeningcommissie
  2. Hans de Bruijn Secretaris
  3. Rob Bource Commissielid
  4. Sawan Bruins Commissielid
  5. Migchel Dirksen Commissielid
  6. Wessel Doorn Commissielid
  7. Willem van der Heijden Commissielid
  8. Alex Honing Commissielid
  9. Edwin Koning Commissielid
  10. Peter Korzelius Commissielid
  11. Paul Lekkerkerker Commissielid
  12. Erwin Ormel Commissielid
  13. Maarten Baltus Commissielid - plv
  14. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  15. Marian van den Berge Commissielid - plv
  16. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  17. Daniëlle van Deutekom Commissielid - plv
  18. Tim Dieterman Commissielid - plv
  19. Joeri Donker Commissielid - plv
  20. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  21. Douwe Hettema Commissielid - plv
  22. Gerard Horst Commissielid - plv
  23. Ria van Kempen Commissielid - plv
  24. Sjoerd van Klink Commissielid - plv
  25. Ido Kruimer Commissielid - plv
  26. Margot Leeuwin Commissielid - plv
  27. Ron Lemsom Commissielid - plv
  28. Corinne Loenen Commissielid - plv
  29. Mohammed Mdaghri Commissielid - plv
  30. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  31. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  32. Marian Rebel Commissielid - plv
  33. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  34. Karin Rienstra Commissielid - plv
  35. Bert Schaap Commissielid - plv
  36. Esli Smit Commissielid - plv
  37. Marijke Terlouw Commissielid - plv
  38. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  39. Linda ter Velde Commissielid - plv
  40. Marianne Vos - Breel Commissielid - plv
  41. Reinout Vos Commissielid - plv
  42. Bas van Woerkom Commissielid - plv

Rekenkamer

Bekijk pagina
Leden van Rekenkamer
  1. Ria Quapp Voorzitter rekenkamer
  2. Lennart de Looze Ambtelijk secretaris/onderzoeker
  3. Matthijs van den Berg Lid rekenkamer
  4. Marlies de Vries Lid rekenkamer

Adviescommissie vermindering regeldruk

Bekijk pagina
Leden van Adviescommissie vermindering regeldruk
  1. Sjoerd van Klink Voorzitter
  2. Rob Bource Commissielid
  3. Migchel Dirksen Commissielid
  4. Wessel Doorn Commissielid
  5. Willem van der Heijden Commissielid
  6. Edwin Koning Commissielid
  7. Peter Korzelius Commissielid
  8. Paul Lekkerkerker Commissielid
  9. Ron Lemsom Commissielid
  10. Bram Schröder Commissielid
  11. Maarten Baltus Commissielid - plv
  12. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  13. Marian van den Berge Commissielid - plv
  14. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  15. Sawan Bruins Commissielid - plv
  16. Daniëlle van Deutekom Commissielid - plv
  17. Tim Dieterman Commissielid - plv
  18. Joeri Donker Commissielid - plv
  19. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  20. Douwe Hettema Commissielid - plv
  21. Alex Honing Commissielid - plv
  22. Gerard Horst Commissielid - plv
  23. Ria van Kempen Commissielid - plv
  24. Ido Kruimer Commissielid - plv
  25. Margot Leeuwin Commissielid - plv
  26. Corinne Loenen Commissielid - plv
  27. Mohammed Mdaghri Commissielid - plv
  28. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  29. Erwin Ormel Commissielid - plv
  30. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  31. Marian Rebel Commissielid - plv
  32. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  33. Karin Rienstra Commissielid - plv
  34. Bert Schaap Commissielid - plv
  35. Esli Smit Commissielid - plv
  36. Marijke Terlouw Commissielid - plv
  37. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  38. Linda ter Velde Commissielid - plv
  39. Marianne Vos - Breel Commissielid - plv
  40. Reinout Vos Commissielid - plv
  41. Bas van Woerkom Commissielid - plv
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens

2006

Ophalen gegevens

2005

Ophalen gegevens

2004

Ophalen gegevens

2003

Ophalen gegevens

2002

Ophalen gegevens

2001

Ophalen gegevens

2000

Ophalen gegevens

1999

Ophalen gegevens

1998

Ophalen gegevens