Organisatie

Periode

Huidig

Fracties

VVD

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Erwin Ormel Fractievoorzitter
  2. Jelle Bartlema Raadslid
  3. Ria van Kempen Raadslid
  4. Sjoerd van Klink Raadslid
  5. Jeroen Ribberink Raadslid
  6. Joeri Donker Lijstopvolger
  7. Corinne Loenen Lijstopvolger

Leefbaar Huizen

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Leefbaar Huizen
  1. Rik de Bruijn Fractievoorzitter
  2. Edwin Koning Raadslid
  3. Loes Veer - Thiel Raadslid
  4. Bas van Woerkom Raadslid
  5. Dirk Visser Lijstopvolger

Dorpsbelangen Huizen

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Dorpsbelangen Huizen
  1. Marian Rebel Fractievoorzitter
  2. Gerard Horst Raadslid
  3. Paul Lekkerkerker Raadslid
  4. Bonnie Okkema Raadslid
  5. Theo Erbé Lijstopvolger
  6. Paul Schouten Lijstopvolger

CDA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Rutger Rebel, Fractievoorzitter
  2. Daniëlle van Deutekom Raadslid
  3. Marianne Vos - Breel Raadslid
  4. Tim Dieterman Lijstopvolger
  5. Migchel Dirksen Lijstopvolger

D66

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Sawan Bruins Fractievoorzitter
  2. Maarten Baltus Raadslid
  3. Fatima Fitskie - Aajoud Raadslid
  4. Reinout Vos Lijstopvolger

GroenLinks

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Mohammed Mdaghri Fractievoorzitter
  2. Marian van den Berge Raadslid
  3. Peter Korzelius Lijstopvolger

PvdA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Margot Leeuwin Fractievoorzitter
  2. Kerem Gencer Raadslid
  3. Willem van der Heijden Lijstopvolger
  4. Niek Honing Lijstopvolger
  5. Marcel Vreedeveld Lijstopvolger

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Wessel Doorn Fractievoorzitter
  2. Marijke Terlouw Raadslid
  3. Wilbert den Butter Lijstopvolger
  4. Kees de Kok Lijstopvolger

SGP

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van SGP
  1. Rob Bource Fractievoorzitter
  2. Douwe Hettema Lijstopvolger

Transparant Huizen

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Transparant Huizen
  1. Bert Schaap Fractievoorzitter
  2. Alex Honing Lijstopvolger
  3. Ido Kruimer Lijstopvolger
  4. Ron Lemsom Lijstopvolger
  5. Esli Smit Lijstopvolger
  6. Linda ter Velde Lijstopvolger

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

27 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Niek Meijer Voorzitter van de gemeenteraad
  2. Erwin Ormel Vicevoorzitter van de gemeenteraad
  3. Rob Bource Tweede vicevoorzitter van de gemeenteraad
  4. Maarten Baltus Raadslid vanaf 21-03-2024
  5. Jelle Bartlema Raadslid
  6. Marian van den Berge Raadslid
  7. Rob Bource Raadslid
  8. Rik de Bruijn Raadslid
  9. Sawan Bruins Raadslid
  10. Daniëlle van Deutekom Raadslid
  11. Wessel Doorn Raadslid
  12. Fatima Fitskie - Aajoud Raadslid
  13. Kerem Gencer Raadslid
  14. Gerard Horst Raadslid
  15. Ria van Kempen Raadslid
  16. Sjoerd van Klink Raadslid
  17. Edwin Koning Raadslid
  18. Margot Leeuwin Raadslid
  19. Paul Lekkerkerker Raadslid
  20. Mohammed Mdaghri Raadslid
  21. Bonnie Okkema Raadslid
  22. Erwin Ormel Raadslid
  23. Rutger Rebel, Raadslid
  24. Marian Rebel Raadslid
  25. Jeroen Ribberink Raadslid
  26. Bert Schaap Raadslid
  27. Marijke Terlouw Raadslid
  28. Loes Veer - Thiel Raadslid
  29. Marianne Vos - Breel Raadslid
  30. Bas van Woerkom Raadslid

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Niek Meijer Voorzitter
  2. Rob Bource Commissielid
  3. Rik de Bruijn Commissielid
  4. Sawan Bruins Commissielid
  5. Wessel Doorn Commissielid
  6. Margot Leeuwin Commissielid
  7. Mohammed Mdaghri Commissielid
  8. Erwin Ormel Commissielid
  9. Rutger Rebel, Commissielid
  10. Marian Rebel Commissielid
  11. Bert Schaap Commissielid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Jan Veenstra Raadsgriffier
  2. Amy Hogenbirk Raadsadviseur vanaf 29-03-2024
  3. Altina Helmig-Looijenga Griffiemedewerker
  4. Monique Mandjes-van Balen Griffiemedewerker

Commissies

Commissie Sociaal Domein

Bekijk pagina
Leden van Commissie Sociaal Domein
  1. Wessel Doorn Voorzitter commissie Sociaal Domein
  2. Daniëlle van Deutekom Voorzitter - plv
  3. Altina Helmig-Looijenga Commissiegriffier
  4. Jelle Bartlema Commissielid
  5. Marian van den Berge Commissielid
  6. Rob Bource Commissielid
  7. Daniëlle van Deutekom Commissielid
  8. Theo Erbé Commissielid
  9. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid
  10. Douwe Hettema Commissielid
  11. Kees de Kok Commissielid
  12. Margot Leeuwin Commissielid
  13. Corinne Loenen Commissielid
  14. Bonnie Okkema Commissielid
  15. Bert Schaap Commissielid
  16. Marijke Terlouw Commissielid
  17. Loes Veer - Thiel Commissielid
  18. Linda ter Velde Commissielid
  19. Marianne Vos - Breel Commissielid
  20. Marcel Vreedeveld Commissielid
  21. Maarten Baltus Commissielid - plv
  22. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  23. Sawan Bruins Commissielid - plv
  24. Wilbert den Butter Commissielid - plv
  25. Tim Dieterman Commissielid - plv
  26. Joeri Donker Commissielid - plv
  27. Kerem Gencer Commissielid - plv
  28. Willem van der Heijden Commissielid - plv
  29. Alex Honing Commissielid - plv
  30. Niek Honing Commissielid - plv
  31. Gerard Horst Commissielid - plv
  32. Ria van Kempen Commissielid - plv
  33. Sjoerd van Klink Commissielid - plv
  34. Edwin Koning Commissielid - plv
  35. Ido Kruimer Commissielid - plv
  36. Paul Lekkerkerker Commissielid - plv
  37. Ron Lemsom Commissielid - plv
  38. Mohammed Mdaghri Commissielid - plv
  39. Erwin Ormel Commissielid - plv
  40. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  41. Marian Rebel Commissielid - plv
  42. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  43. Esli Smit Commissielid - plv
  44. Reinout Vos Commissielid - plv
  45. Bas van Woerkom Commissielid - plv

Commissie Fysiek Domein

Bekijk pagina
Leden van Commissie Fysiek Domein
  1. Rutger Rebel, Voorzitter commissie Fysiek Domein
  2. Fatima Fitskie - Aajoud Voorzitter - plv
  3. Amy Hogenbirk Commissiegriffier vanaf 01-03-2024
  4. Rob Bource Commissielid
  5. Rik de Bruijn Commissielid
  6. Sawan Bruins Commissielid
  7. Daniëlle van Deutekom Commissielid
  8. Tim Dieterman Commissielid
  9. Wessel Doorn Commissielid
  10. Kerem Gencer Commissielid
  11. Douwe Hettema Commissielid
  12. Gerard Horst Commissielid
  13. Ria van Kempen Commissielid
  14. Sjoerd van Klink Commissielid
  15. Ron Lemsom Commissielid
  16. Mohammed Mdaghri Commissielid
  17. Bert Schaap Commissielid
  18. Paul Schouten Commissielid
  19. Dirk Visser Commissielid
  20. Maarten Baltus Commissielid - plv
  21. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  22. Wilbert den Butter Commissielid - plv
  23. Joeri Donker Commissielid - plv
  24. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  25. Willem van der Heijden Commissielid - plv
  26. Alex Honing Commissielid - plv
  27. Niek Honing Commissielid - plv
  28. Kees de Kok Commissielid - plv
  29. Edwin Koning Commissielid - plv
  30. Peter Korzelius Commissielid - plv
  31. Ido Kruimer Commissielid - plv
  32. Margot Leeuwin Commissielid - plv
  33. Paul Lekkerkerker Commissielid - plv
  34. Corinne Loenen Commissielid - plv
  35. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  36. Erwin Ormel Commissielid - plv
  37. Marian Rebel Commissielid - plv
  38. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  39. Esli Smit Commissielid - plv
  40. Marijke Terlouw Commissielid - plv
  41. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  42. Linda ter Velde Commissielid - plv
  43. Marianne Vos - Breel Commissielid - plv
  44. Reinout Vos Commissielid - plv
  45. Marcel Vreedeveld Commissielid - plv
  46. Bas van Woerkom Commissielid - plv

Commissie Algemeen Bestuur en Middelen (ABM)

Bekijk pagina
Leden van Commissie Algemeen Bestuur en Middelen (ABM)
  1. Paul Lekkerkerker Voorzitter commissie ABM
  2. Jeroen Ribberink Voorzitter - plv
  3. Monique Mandjes-van Balen Commissiegriffier
  4. Maarten Baltus Commissielid
  5. Rob Bource Commissielid
  6. Tim Dieterman Commissielid
  7. Wessel Doorn Commissielid
  8. Douwe Hettema Commissielid
  9. Alex Honing Commissielid
  10. Edwin Koning Commissielid
  11. Peter Korzelius Commissielid
  12. Margot Leeuwin Commissielid
  13. Erwin Ormel Commissielid
  14. Marian Rebel Commissielid
  15. Jeroen Ribberink Commissielid
  16. Bert Schaap Commissielid
  17. Marijke Terlouw Commissielid
  18. Marianne Vos - Breel Commissielid
  19. Bas van Woerkom Commissielid
  20. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  21. Marian van den Berge Commissielid - plv
  22. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  23. Sawan Bruins Commissielid - plv
  24. Wilbert den Butter Commissielid - plv
  25. Daniëlle van Deutekom Commissielid - plv
  26. Joeri Donker Commissielid - plv
  27. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  28. Kerem Gencer Commissielid - plv
  29. Willem van der Heijden Commissielid - plv
  30. Niek Honing Commissielid - plv
  31. Gerard Horst Commissielid - plv
  32. Ria van Kempen Commissielid - plv
  33. Sjoerd van Klink Commissielid - plv
  34. Kees de Kok Commissielid - plv
  35. Ido Kruimer Commissielid - plv
  36. Ron Lemsom Commissielid - plv
  37. Corinne Loenen Commissielid - plv
  38. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  39. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  40. Esli Smit Commissielid - plv
  41. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  42. Linda ter Velde Commissielid - plv
  43. Reinout Vos Commissielid - plv
  44. Marcel Vreedeveld Commissielid - plv

Jaarrekeningcommissie

Bekijk pagina
Leden van Jaarrekeningcommissie
  1. Sawan Bruins Voorzitter Jaarrekeningcommissie
  2. Hans de Bruijn Secretaris
  3. Rob Bource Commissielid
  4. Migchel Dirksen Commissielid
  5. Wessel Doorn Commissielid
  6. Alex Honing Commissielid
  7. Edwin Koning Commissielid
  8. Peter Korzelius Commissielid
  9. Margot Leeuwin Commissielid
  10. Paul Lekkerkerker Commissielid
  11. Erwin Ormel Commissielid
  12. Maarten Baltus Commissielid - plv
  13. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  14. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  15. Daniëlle van Deutekom Commissielid - plv
  16. Tim Dieterman Commissielid - plv
  17. Joeri Donker Commissielid - plv
  18. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  19. Willem van der Heijden Commissielid - plv
  20. Douwe Hettema Commissielid - plv
  21. Gerard Horst Commissielid - plv
  22. Ria van Kempen Commissielid - plv
  23. Sjoerd van Klink Commissielid - plv
  24. Ido Kruimer Commissielid - plv
  25. Ron Lemsom Commissielid - plv
  26. Corinne Loenen Commissielid - plv
  27. Mohammed Mdaghri Commissielid - plv
  28. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  29. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  30. Marian Rebel Commissielid - plv
  31. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  32. Bert Schaap Commissielid - plv
  33. Esli Smit Commissielid - plv
  34. Marijke Terlouw Commissielid - plv
  35. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  36. Linda ter Velde Commissielid - plv
  37. Marianne Vos - Breel Commissielid - plv
  38. Reinout Vos Commissielid - plv
  39. Bas van Woerkom Commissielid - plv

Rekenkamer

Bekijk pagina
Leden van Rekenkamer
  1. Ria Quapp Voorzitter rekenkamer
  2. Lennart de Looze Ambtelijk secretaris/onderzoeker
  3. Matthijs van den Berg Lid rekenkamer
  4. Marlies de Vries Lid rekenkamer

Adviescommissie vermindering regeldruk

Bekijk pagina
Leden van Adviescommissie vermindering regeldruk
  1. Sjoerd van Klink Voorzitter
  2. Rob Bource Commissielid
  3. Migchel Dirksen Commissielid
  4. Wessel Doorn Commissielid
  5. Willem van der Heijden Commissielid
  6. Edwin Koning Commissielid
  7. Peter Korzelius Commissielid
  8. Paul Lekkerkerker Commissielid
  9. Ron Lemsom Commissielid
  10. Maarten Baltus Commissielid - plv
  11. Jelle Bartlema Commissielid - plv
  12. Marian van den Berge Commissielid - plv
  13. Rik de Bruijn Commissielid - plv
  14. Sawan Bruins Commissielid - plv
  15. Daniëlle van Deutekom Commissielid - plv
  16. Tim Dieterman Commissielid - plv
  17. Joeri Donker Commissielid - plv
  18. Fatima Fitskie - Aajoud Commissielid - plv
  19. Douwe Hettema Commissielid - plv
  20. Alex Honing Commissielid - plv
  21. Gerard Horst Commissielid - plv
  22. Ria van Kempen Commissielid - plv
  23. Ido Kruimer Commissielid - plv
  24. Margot Leeuwin Commissielid - plv
  25. Corinne Loenen Commissielid - plv
  26. Mohammed Mdaghri Commissielid - plv
  27. Bonnie Okkema Commissielid - plv
  28. Erwin Ormel Commissielid - plv
  29. Rutger Rebel, Commissielid - plv
  30. Marian Rebel Commissielid - plv
  31. Jeroen Ribberink Commissielid - plv
  32. Bert Schaap Commissielid - plv
  33. Esli Smit Commissielid - plv
  34. Marijke Terlouw Commissielid - plv
  35. Loes Veer - Thiel Commissielid - plv
  36. Linda ter Velde Commissielid - plv
  37. Marianne Vos - Breel Commissielid - plv
  38. Reinout Vos Commissielid - plv
  39. Bas van Woerkom Commissielid - plv
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens

2006

Ophalen gegevens

2005

Ophalen gegevens

2004

Ophalen gegevens

2003

Ophalen gegevens

2002

Ophalen gegevens

2001

Ophalen gegevens

2000

Ophalen gegevens

1999

Ophalen gegevens

1998

Ophalen gegevens